fbpx
ФОТОКУРС "ЛІТНІЙ ІНТЕНСИВ"

Дата старту

ТИМЧАСОВО НЕ ПРОВОДИТЬСЯ

Час занять

10:00-19:00 сб. нд.

Вартість навчання

4500 грн.

Анкета реєстрації

 

Програма курсу
РОБОТА З ДЗЕРКАЛЬНИМИ ФОТОКАМЕРАМИ

1. Знайомство із фотошколою. Жанри  фотографії. Історія фотографії. Будова фотоапарату.

Принцип роботи фотоапарату. Витримка, діафрагма, ISO. Експозиція. Баланс білого. Режими зйомки.

Практика.

2. Об’єктиви. Кут огляду і перспектива – як це взаємопов’язано. Яскравість і світлосила – різниця «зумів» і «фікс». Світлофільтри. Динамічний діапазон. Гістограма. Спалах – робота зі спалахом.

Практика

ОСНОВИ ФОТОГРАФІЇ

3. Основи композиції. «Золотий перетин». Правило третин. Діагональна побудова в композиції. Лінійна і просторова перспективи.

Практичне заняття «У ПОШУКАХ КОМПОЗИЦІЇ».

4. Настрій та колір фотографії. Виразні засоби для передачі настрою. Робота з кольором. Функції кольору. Передача настрою за допомогою світла. Пари кольорів. Кольоровий акцент. Метафора у фотографії. Робота зі свтлом.

Практика

ОБРОБКА ФОТОГРАФІЙ Lightroom

5. Принцип роботи. Імпорт зображення. Каталогізація. Інструменти для обробки та принципи їх роботи.

Пакетна обробка фотографій.  Робота з пресетами. Підготовка зображення до Photoshop та експорт фотографій.

ПОРТРЕТ

6. Основи портретної зйомки. Етапи фотосесії. Види портрету. Типові помилки у портретній фотографії. Робота з позою моделі. Психологічні аспекти фотосесії. Робота з моделлю.

Студійне освітлення та схеми світла. Постійне та імпульсне світло. Студійне устаткування. Колірна температура в студії. Колорметр та флешметр в студії. Практична частина. Студійне освітлення. Схеми освітлення. Практика.

7. Практичне заняття з моделлю

Практичне заняття робота з парою

НАПРЯМКИ ФОТОГРАФІЇ

День 8. Street & travel фотографія, пейзаж, архітектура.

Аналіз фотографій. Творчий розвиток.

Вручення сертифікатів

Викладач

Олександр Лозовий

Відгуки

“І мені теж приємно було навчатись у цій школі Chik! Я дуже прискіпливо вибирала місце навчання і дуже задоволена, що саме вибрала Вас. Бажаю Вам процвітання, адже збираюсь розвиватись надалі із Вами (у фотоклубі). Всім дякую за підбір інформації для лекційної частини і викладачам які намагались нам дати більше. Цілую, люблю і не прощаюсь ;)”.

Мельник В

“Дуже добре, що існує така фотошкола, яка навчає мистецтву фотографії. Результат на лице. Починав з вами майже на початках і дуже радий, що ви росли до того рівня який є зараз. Бажаю вам процвітати і ніколи не зупинятися на досягнутому.”.

Вечерковський Б.М

“Дякую за все. Ви багато нас навчили. Супер атмосфера, позитив, хороший настрій, все сприяє навчанню. Індивідуальний підхід, відповіді на всі наші запитання, об’єктивна оцінка здібностей і цікаві поради від викладачів допомогли подивитись на фотографію по-новому. Надіюсь на продовження навчання, на нові цікаві курси і майстер-класи. Дякую Chik! Ви супер!!!”.

Ралько Ю.І.

“Велика родина в якій хочеться бути якомога більше часу, вчитись, ділитися досвідом, прогресувати. Дякую :)”.

Машталєр І.Я.

“Я дуже задоволений курсом, особливо як викладачі пояснювали матеріал. Для мене було важливе не тільки «тупо» провчитися, але й осягнути весь матеріал. Щиро вдячний фотошколі Chik! “.

Плесницький Д.

“Chik! Море інформації, яка успішно поєдналась з позитивними моментами! Достатньо теорії для того, щоб продовжувати фотографувати і отримувати задоволення від цього. В Chik’у я побачила наскільки різнобарвне життя, це показали викладачі. Воно таке кольорове. За розуміння цього, дякую, Вам! Весела школа Chik!”.

Довгінка М.І.

РОБОТИ СТУДЕНТІВ

ТАК ПРОХОДЯТЬ НАШІ ЗАНЯТТЯ

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваше прізвище (обов'язково)

    Ваш телефон (обов'язково)

    Ваш email (обов'язково)

    Chik!