fbpx

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

2 місяці

16 занять по  2 години

ТЕРМІН ДІЇ

1 РІК

 

           

ЦІНА

 

сертифікату 5600 грн.

 

ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ

Програма курсу

1. КАМЕРИ: БУДОВА ТА НАЛАШТУВАННЯ

2. КОМПОЗИЦІЯ

3. СВІТЛО, КОЛІР.

4. КЛАСИЧНА ФОТОГРАФІЯ. АНАЛІЗ ФОТОГРАФІЙ

5. LIGHTROOM

6. PHOTOSHOP

7. ОСНОВИ ТА ПСИХОЛОГІЯ ПОРТРЕТУ

8. СТУДІЙНИЙ ПОРТРЕТ

9. FASHION-ЗЙОМКА

10. ДИТЯЧА ФОТОГРАФІЯ. Зустріч з фотографом MayLee

11. STREET & TRAVEL ФОТОГРАФІЯ. ПЕЙЗАЖ ТА АРХІТЕКТУРА В КАДРІ

12. АНАЛІЗ ФОТОГРАФІЙ. ІСПИТ. ЗДАЧА ПОРТФОЛІО.

УВАГА! 

Кожна тема включає в себе проходження лекційного матеріалу та практичних фотосесій. Можуть бути внесені зміни на розсуд викладача.

 

Відгуки

“І мені теж приємно було навчатись у цій школі Chik! Я дуже прискіпливо вибирала місце навчання і дуже задоволена, що саме вибрала Вас. Бажаю Вам процвітання, адже збираюсь розвиватись надалі із Вами (у фотоклубі). Всім дякую за підбір інформації для лекційної частини і викладачам які намагались нам дати більше. Цілую, люблю і не прощаюсь ;)”.

Мельник В

“Дуже добре, що існує така фотошкола, яка навчає мистецтву фотографії. Результат на лице. Починав з вами майже на початках і дуже радий, що ви росли до того рівня який є зараз. Бажаю вам процвітати і ніколи не зупинятися на досягнутому.”.

Вечерковський Б.М

“Дякую за все. Ви багато нас навчили. Супер атмосфера, позитив, хороший настрій, все сприяє навчанню. Індивідуальний підхід, відповіді на всі наші запитання, об’єктивна оцінка здібностей і цікаві поради від викладачів допомогли подивитись на фотографію по-новому. Надіюсь на продовження навчання, на нові цікаві курси і майстер-класи. Дякую Chik! Ви супер!!!”.

Ралько Ю.І.

“Велика родина в якій хочеться бути якомога більше часу, вчитись, ділитися досвідом, прогресувати. Дякую :)”.

Машталєр І.Я.

“Я дуже задоволений курсом, особливо як викладачі пояснювали матеріал. Для мене було важливе не тільки «тупо» провчитися, але й осягнути весь матеріал. Щиро вдячний фотошколі Chik! “.

Плесницький Д.

“Chik! Море інформації, яка успішно поєдналась з позитивними моментами! Достатньо теорії для того, щоб продовжувати фотографувати і отримувати задоволення від цього. В Chik’у я побачила наскільки різнобарвне життя, це показали викладачі. Воно таке кольорове. За розуміння цього, дякую, Вам! Весела школа Chik!”.

Довгінка М.І.

РОБОТИ СТУДЕНТІВ

ТАК ПРОХОДЯТЬ НАШІ ЗАНЯТТЯ

ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваше прізвище (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  [indeed-social-media sm_list=’fb,tw,goo,li,email,evernote,vk’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

  Chik!