fbpx

фільми для фотографів

Мистецтво красиво показувати зображення  в русі саме по собі є прямим спадкоємцем мистецтва фотографії. І якщо фотограф дійсно хоче поліпшити свої навички, то йому або їй варто подивитися, як режисери працюють із зображенням.

1. Уявний портрет Діани Арбус

Мех

Навіть незважаючи на те, що цей фільм далеко не завжди розповідає правду про геніального фотографа, його все одно варто подивитися. Це історія про те, як самотня і сором’язлива домогосподарка вирішується на подорож по світу, знімаючи людей, які усуваються від соціуму.

2. Військовий фотограф

военный-фотограф

Цей фільм є досить інтимним портретом фотожурналіста Джеймса Нахтвея. Палаючи пристрастю до своєї роботи, він фотографував жах глобальних конфліктів. Цей винятковий фільм про фотографію, що дозволяє вам якомога більше дізнатися про героїчну спробу Джеймса показати жорстокість війни.

3. Хельмут Ньютон: Висока фотографія

Высокая-фотография

Коли мова йде про портрет, моду фотографії в стилі ню – відразу на думку спадає Хельмут Ньютон, один з найбільш сильних майстрів в цього жанру. Цей фільм слідує за Ньютоном за його улюбленими місцями: Монте Карло, Париж, Берлін, Лос-Анджелес.

4. Енні Лейбовіц: Життя побачена через об’єктив

Photography-Movie-Life-Through-A-Lense-Annie-Leibovitz

Енні Лейбовіц робила портрети Міка Джаггера, Джона Леннона, Джорджа Клуні, Нельсона Мандели і багатьох інших відомих особистостей.

У цьому фільмі зоряний фотограф повертається до життя через розповіді тих, хто працював з нею. Також тут ви побачите її досить сильні роботи, які варті уваги.

5. Анрі Картьє-Брессон: Упереджений погляд

Пристрастный-взглядБагато хто вважає цього французького фотографа найкращим фотографом двадцятого століття. Цей приголомшливий фільм розповість про людину, яка писала історію за допомогою своїх фотографій.

6. Фото за годину

фото-за-час1-e1435586731365

Цей фільм розповідає про працівника лабораторії, який робить фото за одну годину. Герой багато років стежить за однією сім’єю, проявляючи для них фотографії, і його прихильність до них стає занадто сильною.

7. Високе мистецтво

высокое-искусство-e1435582567920

Дуже меланхолійний і неймовірно красивий фільм, який розповість вам про історію кохання двох дівчат: працівниці невеликого магазину і фотографа.

8. Вікно у двір

окно-во-двор

Головний герой фільму – прикутий до інвалідного крісла фотограф, який підглядає за сусідами за допомогою свого фотоапарата. І одного разу він стає свідком вбивства. Це класичний трилер Хічкока.

9. Дух фотографії

дух-фотографи-e1435583313440

Шість серій цього документального фільму збудують для вас логічний ланцюжок розвитку фотографії та надихнуть на власні творіння. Досить корисний фільм для кожного фотографа.

10. Контрольні відбитки

контрольные-отпечатки

Досить цікавий фільм, розбитий на уривки по 10-15 хвилин, кожен з яких присвячений творчості різних фотографів. Дуже важливий і цікавий фільм для будь-якої творчої людини, а не тільки для фотографа.

11. Фотозбільшення

фотоувеличение

Фільм про молодого фотографа і його роботу. Тут показується життя fashion-фотографа. І критика цього життя. Цей філософський фільм змусить вас задуматися про багато чого.

12. Кава і сигарети

кофе-и-сигареты

Приголомшливо знятий фільм, герої якого, як ви здогадалися, п’ють каву, курять сигарети і розмовляють. Ця картина буквально гіпнотизує, поєднуючи в собі простоту і абсолютну бездоганність.

13. Близькість

близость-e1435584666491

Ще один дуже візуально гарний  фільм про фотографа. І хоча робота Ганни, модного фотографа, розкрита не так сильно, як хотілося б, але то, як цей фільм знятий, компенсує брак інформації про життя фотографа.

14. Фотограф

фотограф-e1435585034458

Відмінний фільм про молодого хлопця, який просто жити не може без фотоапарата. Одного разу йому надійшла пропозиція взяти участь у фотовиставці у Нью-Йорку. Фільм дозволяє простежити за його кар’єрою, що досить цікаво.

15. Гість Сінді Шерман

гость-Синди-Шерман

Фільм розповідає про кар’єру фотографа Сінді Шерман, соромливої дівчини, стиль якої як хамелеон підлаштовується до оточення. Досить інтимна картина про мистецтво.

Приємного перегляду:)

Хочете заробляти на улюбленій справі?

Дізнайся більше…

afisha-stock-kurs2-1024x88123

[indeed-social-media sm_list=’fb,vk,tw,goo,email’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

[instagram-feed num=18 cols=3 width=250 widthunit=px]

Chik!