fbpx

Весільна фотографія – це унікальна ніша у фотомистецтві – вона вимагає максимум уваги, руху та емоційног о включення в процес… Весільний фотограф і пара повинні працювати в унісон, тоді і ефект буде просто ВАУ!. Саме цими хитрощами ділиться наш фотограф і викладач Весільного курсу – Андрій Гудзь.
Наш курс допомагає краще зрозуміти специфіку весільної зйомки та оволодіти незамінними навиками роботи з парою, пройти весь етап весільної підготовки ( Love story) та безпосередньо самого дня весілля від А до Я, на практиці відчути усі тонкощі фото процесу під пильним оком та порадами Андрія Гудзя. Про це наш відео звіт:
Наш перший випуск курсу Весільної фотографії відбувся! Наші випускники мають вагомі успіхи та неймовірний запал працювати далі у цій сфері! Вітаємо! Дякуємо! Ви молодці!
Хочете і ви пройти весь цей цікавий та неймовірно насичений шлях пізнання секретів Весільної фотозйомки, під керівництвом найхаризматичнішого весільного фотографа Андрія Гудзя? Тоді реєструйтеся тут: https://chik.lviv.ua/project/wedding/

ФОТО: Андрій Гудзь

[indeed-social-media sm_list=’fb,vk,tw,goo,email’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

[instagram-feed num=18 cols=3 width=250 widthunit=px]

Chik!