fbpx

newnewnew

Підбірка фільмів, які не залишать байдужим жодного фотографа. Фатальні історії, засновані на реальних подіях, документальні стрічки та шедевральні кадри – все це у сьогоднішній дев’ятці фільмів

137410461

1. В пошуках Вівіан Майер (Finding Vivian Maier) – 2013

Вівіан Майер була звичайною нянею, але після смерті серед її речей було знайдено близько ста тисяч фотографій, деякі з них являються справжнісінькими шедеврами. Ця знахідка перетворила Майер в одну з найвеличніших фотографів 20-го століття.


1330434

2. Місто Бога (Cicade de Deus) – 2002

Рейтинг R – Дітям до 17 років обовязкова присутність батьків

«Місто Бога» – квартал в Ріо-де-Жанейро, де живуть головні герої – 8-річний Ракета, такий, що мріє стати фотографом, і його одноліток Дадінью. Дадінью бере участь в озброєному пограбуванні, організованому гангстером Кабалейрой, що живе по сусідству; з відома Кабалейри він здійснює своє перше вбивство.


kinopoisk.ru

3. Клуб Зірвиголів (The Bang Bang Club) 2009

Реальна історія чотирьох молодих фотографів в ПАР часів апартеїду. Це дивовижна і іноді жахлива історія людей і їх неймовірного подвигу, на який вони пішли, щоб дістати заповітні фотографії.


 kinopoisk.ru

4. Відчуження (Uzak) 2002

Двоє самотніх чоловіків – фотограф-невдаха і його далекий родич – в затхлій зимовому Стамбулі. Почуття туги передається в образах засніжених вулиць і кадрах з «Дзеркала» Тарковського, яке дивляться герої і яке так вплинуло на турецького режисера Джейлана.


dHv8rZ1Tln30Aas8mQCAqxOvckz5. Доказ (Proof) – 1991

Енді 32 роки, він сліпий від народження, а з 10 років ріс без батьків. Але що гірше — він нікому не довіряє і думає, що всі навкруги йому брешуть. Аби мати змогу дізнатися правду, він іще в дитинстві знаходить для цього оригінальний спосіб — фотографувати навколишню дійсність та просити інших людей описати, що вони бачать на знімках…


169286581

6. Поля смерті (The Killing Fields) – 1984

Кореспондент “Нью-Йорк Таймз” Сідні Шенберґ пише репортажі про громадянську війну між “червоними кхмерами” і урядом. Його незамінний помічник і друг – добрий, розумний і інтелігентний Діт Пран. Коли “червоні кхмери” перемагають, американці евакуюються з Камбоджі. Діт Пран відправляє з ними сім’ю, але сам лишається з Сідні, щоб допомогти йому написати про переворот.


106869184

7. Незабутні моменти (Everlasting Moments) -2008

 Швеція, 1907 рік. Важке і монотонне життя Марії змінюється, коли у жінки з’являється маленька таємниця: у благодійній лотереї вона виграє – апарат для фотографічних знімків.

Захопившись фотографією і навчившись знімати, Марія розуміє, що окрім безкінечних домашніх проблем існує і інший світ.


81dJZBVzohL._SL1424_

8. Тисячу разів спокійної ночі (A Thousand Times Good Night) – 2013

Ребеккапрославилася якзнаменитийвійськовийфотокореспондент, і хоча до останнього часуїї сім’ямирилася зтим, що вонарегулярнопіддаєнебезпеці своє життя, врешті-решт, їхтерпінню приходить кінець. ТеперчоловікРебеккиіїї дочкиставлятьперед неюультиматум,змушуючизробитивибірміжпродовженням кар’єрита родиною.


217213948

9. Сіль Землі (The Salt of the Earth) – 2014

Себастьян Сальгадо – один з найвеличніших фотографів сучасності. Жодна подія не сховалося від його об’єктива. Погляньте на світ іншими очима! Відкрийте для себе заворожливу історію життя, проникаючу прямо в серце.

[indeed-social-media sm_list=’fb,vk,tw,goo,email’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

[instagram-feed num=18 cols=3 width=250 widthunit=px]

Chik!