fbpx

У французького скульптора і фотографа Алена Лебуаля 6 дітей. І він з неймовірними почуттями та вмінням розповідає про те, як вони живуть.

Скульптор Лебуаль в 2007 році відкрив для себе мову фотографії і вирішив, що це ідеальний засіб розповіді. І розповідає він про свою сім’ю. Шість дітей (2 сина і 4 дочки) і дружина, що живуть разом з ним в невеликому будиночку на південному заході Франції. Він розповідає про щастя, енергію та волю.

На його знімках діти придумують собі найрізноманітніші заняття, тягають кішок, валяються в багнюці, обливаються водою, плюються, сидять на столах, лазять по деревах, надягають коробки на голови. Вільно і розкуто досліджують світ, який оточує їх будинок. Вони роблять те, що їм заманеться, а тато просто слідкує за ними з фотоапаратом, веде літопис своєї сім’ї.

Позачасові фотографії маленьких і вже підростаючих тарзанів. У кожному з цих знімків безумовна любов, увага і прийняття життя у всій її прекрасності.

Фотографій дуже багато – в цьому пості їх більше ста, а весь фотопроект налічує більше, ніж чотири сотні. Але вони вартують того витраченого на перегляд часу. Тому що в кожному кадрі – життя і радість. А разом – історія цілої родини. Приємного перегляду.

Вся сім’я:

© AdMe.ru

[indeed-social-media sm_list=’fb,vk,tw,goo,email’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

[instagram-feed num=18 cols=3 width=250 widthunit=px]

Chik!