fbpx

Цей урок від одного з улюблених фотографів Digital Arts, Tigz Rice, розповідає як за допомогою команди Color Range у Photoshop виділити тілесні тони у фотографії, щоб зменшити червоний відтінок шкіри.

Причиною появи червоних тонів на шкірі може бути що завгодно. Ця ж техніка дозволить позбутись ефекту “штучної засмаги”, коли шкіра моделі здається апельсиново-оранжевою.

Після того як ви освоїте цю техніку виділення тілесних тонів, ви зможете застосовувати вибіркову корекцію кольору, змінювати контраст і навіть замінювати одні кольори іншими.

Час на виконання: 5 хвилин

Програмне забезпечення: Photoshop CS6 або вище

Джерело: Digital Arts

Крок 1

Відкрийте фотографію, яку бажаєте відредагувати, у Photoshop.

Перед тим, як почати боротись з почервоніннями на шкірі, підкорегуйте експозицію та загальний баланс білого на фотографії.

Крок 2

Після того, як фотографія буде збалансованою по кольору, можна переходити до шкіри.

Зайдіть в меню Select > Color Range.

Крок 3

У діалоговому вікні Color Range з випадаючого списку біля слова ‘Select’ виберіть пункт ‘Skin tones’. У вікні попереднього перегляду буде видно області, які мають кольори, близькі до тілесних.

Поставте галочку у полі Detect Faces і пересуньте бігунок Fuzziness у положення 50%. Це дозволить згладити маску – чим більше є значенняFuzziness, тим гладшим в результаті вийде виділення.

Крок 4

Залежно від розміру фотографії значення в полі Fuzziness може бути й іншим – відрегулюйте його так, щоб всі тілесні тони у вікні попереднього перегляду були виділені. Підібравши потрібне значення, натисніть ОК.

На фотографії з’явиться мигаюча штрихпунктирна лінія (“крокуючі мурашки”) довкола виділеної області. Перейдіть на панель корегуючих шарів і клацніть на кнопці Create A New Curves Adjustment (Створити новий коректуючий шар Крива). На панелі шарів з’явиться новий шар Curve (Крива).

Підказка: якщо ви не можете знайти панель коректучих шарів в себе на екрані, загляньте в меню Window > Adjustments.

Крок 5

Щойно буде створений новий шар Криві, на екрані з’явиться панельProperties (Властивості), на якій можна внести зміни до фотографії.

На цій панелі знайдіть випадаючий список, в якому по замовчуванню вибрано варіант ‘RGB’, і змініть його на ‘Red’.

Крок 6

Далі клацніть мишкою прямо по центру діагональної прямої лінії і, тримаючи натиснутою клавішу Shift, тягніть середню точку вниз до тих пір, поки не будете задоволені результатом.

У полі ‘Input’ число має дорівнювати 128; y полі Оutput число буде змінюватись по мірі того, як ви рухатимете кривою.

Будьте обережні, щоб не опустити криву надто низько, інакше шкіра стане зеленою.

Крок 7

Як тільки отримаєте задовільний результат, можете продовжити редагування фотографії на власний смак.

Замість кривої можна використати корегуючий шар Selective Color(Вибіркова корекція кольору). В цьому випадку з випадаючого списку також слід вибрати червоний колір і пересунути бігунок Cyan вправо.

Tigz Rice – фотограф з Лондона, спеціалізується на фешн і гламурній фотографії, віддає перевагу вінтажній обробці. Є спеціалістом Adobe Community, спершу навчала створювати цифрові ілюстрації, після чого поступово перейшла до фотографії і ретуші. Серед її клієнтів – журнал Cosmopolitan Magazine, Burlesque On Ice і Паризький фестиваль бурлеску, її роботи впливають на Європейську сцену бурлеску з 2009.

[indeed-social-media sm_list=’fb,vk,tw,goo,email’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

[instagram-feed num=18 cols=3 width=250 widthunit=px]

Chik!